Říjen 2009

PrEzEnTaCéÉ...:)

30. října 2009 v 11:57 | IwulenQa..:)
Ahoj.. rOZHODLA JSEM SE DELAT prezentace na obednávku...dcl mi to de..a chtela bych to skusit..dela na obednavku...takze...poslu vam to na EMAIL...ale...poslala jsem to sestrenici..a ji to neslo otevrit:(:( takze..doufam eze vam to pude...kdys en ..tak to nebudu delat..:(:(:(ale bawí me to..takze:


jestli chceš prezentaci napis mi do komentú:


Jméno..
adresu blogu...
email!!...s cim to chces..(avril,miley,pejsci..atd..)

jakou barvu pozadí(modra,zelena,zluta adt..)

napisu ti na blog az to budu mít..aby sis to vyzwedla na emailu..


DOUFAM ZE SE WÁM BUDOU LÍBÍT!:...:D

pp walím..:d

PoZaStAwUjÍ...

28. října 2009 v 10:14 | IwulenQa
Ahojky..no taskolá....áá je to hrozny..:( vubec tet nestiham notebook nesel zprawit:( takze sem dole..na complu...chjo....takze pozastawují...ale jenom tag POLOVIČNE kdys sem zabehnu 1. za tyden..tak obehnu moje lásenQy..:)(SB) NO..ALE KDYS..NE..TAK SE PLOSÍM NEZLOBTE JU??:(


p.s.- hroozne mucky wass zerúú mej te se a hlavne: NEMAZTE SI ME...AHOJ:(:(

ZaWiRoWaNeJ CoMpL..:(

18. října 2009 v 13:11 | IwUlEnQa.
AHoJkY..mno takze doost blbá zpráwa..mám zawiroanej pocítač...a nejde mi tam net.mam tam nejakej trapnej wyr..:( bo co.... tet sem u sestrenice na pocitacu..my mame 2 pocítace...ale na tom druhym je tatka a delá tam weci di práce....vzdycky wecer jsem skusim skocit...a obehnou SB....ale asi to uz nebude tak castí do toho nez se mi odwiruje notas...:( tatka to dal..kamsi...aby to oprawili a jeste nam to newratili.no.nic mn..du obehnout sb...PLOSÍÍM NMAZTE SII ME..!! mam wass rada.pá.:(:(

EmoooO

9. října 2009 v 10:22 | IwulenQa


Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, noo... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
...Crrrrrrr!!!

Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničená začala plakat a řekla: ... "Ty to nevíš? ... Včera zemřel." ... Bylo příliš dlouho ticho ... až na pláč matky, který se ve sluchátku ozýval ... Nic jiného, už nezaznělo. Ani slůvko.
Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začla číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda ... Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jako ze všech balíčků ... na všech bylo napsáno to samé.


............................................................................... je to hrozne peky...uzasny!! ale smutny:(:(:(Motýl......oou!!

4. října 2009 v 13:10 | IwušenQa...
Ahojky....no tak za 1.bych vám chtelaríct zetu 3 dny nebudu...jedeme zítra ze skolou na MOTÝLA(skola v prirode..) no...a jedemetam wlakeem:(:(:(:( ja se hrozme bojím...co dys se vybourem..nebo i bude blbe..nebo se pod nama proadne mot??áááááááá ja tm nexic jet,....ale uzto mam zapsalceni a vsechno..:D takze..se tu mejte a drzte mi palece..


SB...plosím nemazte sime:D:(

nEdElÉé

2. října 2009 v 15:44 | IwušenQa
Ahojky uz w nedeli tu u nas budou hody WE WELKYM! a j adu za krojacku( nemyslete si o me ze jsem sprtka jse ormec cooll holčí ju? díky) sry ze jsem nekomu neodpowedela na komentare...nestiham..:( ale...po hodech to bude asi lepsí.... NO WLASTNE NEBUDE!!DOSTANU S FYZIKY 3 A BUDU MIT ZARACHA NA COMPL:( TAKZE NEFIM KDY SEM PRIDU mozna zitra...dystak si me n emazte dekijí miluju waSssS.... PÁ!